Ziyaretiniz için teşekkürler

Oturumu kapatmak ve oturumunuzu sona erdirmek için, "Tamam"ı tıklayın


Şirketimiz Hakkında

Bir rehber Köpeğin İlham Verdiği Şirket

Bugün Hill’s Pet Nutrition 1939’da önemli bir veteriner hekimin başlattığı geleneği sürdürüyor. Prescription Diet, Science Plan ve Ideal Balance evcil hayvan mamalarımız ulaşılabilecek en yüksek kaliteli evcil hayvan beslenmesini sunuyor. Tüm dünyada insanlar ve evcil hayvanları için fark yaratıyoruz.

" Hill's evcil hayvan mamaları serisi 1939'da başladı. Dr. Mark L. Morris Sr. Evcil hayvanlardaki kimi sağlık durumlarının dikkatle formüle edilmiş beslenmeyle tedavi edilebileceğine inanıyordu. Veteriner hekimlik alanında vizyon sahibi fikirleri vardı ve kısa zamanda teorisini kanıtlama şansı yakaladı."

" Morris Frank isimli genç bir görme engelli adam Dr. Morris'ten böbrek sağlığı sorunları olan rehber köpeği Buddy'yi kurtarmak için bir şey yapılıp yapılamayacağını sordu. Dr. Morris'in çabalarının sonucu Hill's Prescription Diet terapötik evcil hayvan mamaları hattının ve dünyanın böbrek sağlığı için tasarlanmış ilk evcil hayvan maması olan besin formülasyonu ortaya çıktı. Kısa süre sonra, Hill's Pet Nutrition kuruldu ve klinik beslenme mamaları hayata geçirildi. Bugün hala satılmakta olan ilk terapötik köpek maması Hill's Prescription Diet k/d biçimine dönüştü."

Veterinarian
Vizyon

Beslenmeyi veteriner hekimlik mesleğinde köşe taşı yapmak.

Dog
Misyon

İnsanlar ve evcil hayvanlar arasındaki özel ilişkinin zenginleşmesi ve uzamasına yardımcı olmak.

Cat
Felsefe

Evcil hayvanınız ve bakımını sağladığımız diğer evcil hayvanların yaşamları boyunca sevilmesi ve ilgilenilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bizi Tanımlayan Keşif Arayışı

1928'de, Dr. Mark L. Morris Sr., Edison, New Jersey'de Hayvanlar için Raritan Hastanesi'ni kurdu. O yıllarda, bu hastane ABD'deki iki küçük hayvan hastanesinden biriydi. Dr. Morris beslenme yönetiminin hayvan dostlarımızın sağlığı üzerinde olumlu bir etkisi olduğuna inanıyordu. Amerika'nın böbrek hastalığından muzdarip ilk rehber köpeklerinden birisine yardım etmeye çalışırken ilk Prescription Diet evcil hayvan mamasını geliştirdi. Şimdi on yıllar sonra, Hill's Pet Nutrition evcil hayvanlara uzun, sağlıklı bir ömür sunmak için çalışıyor. Hill's Pet Nutrition'ın öyküsünü okuyun.

Hill's Pet Nutrition Öyküsü

Evcil hayvanlara yönelik kaliteli bakımın; veteriner hekim kontrolünde, optimal beslenme, günlük egzersiz ve kucak dolusu sevgiyle zenginleştirilen bir ortamda gerçekleştirilebileceğini düşünüyoruz. Hill's Pet Nutrition'da bütün evcil hayvanlar böyle bir ortamda yaşar. Sadece besleme teknolojisini geliştirmek için şefkatli, invazif olmayan yöntemler kullandığımız için dünyanın her yerindeki köpekler ve kediler uzun, sağlıklı hayatlar yaşıyor. Evcil hayvan beslenmesinde geliştirdiğimiz yenilikler, mama sektöründe benzersizdir ve bizler, markamızı ve itibarımızı her zaman en yüksek etik standartları uygulamak üzerine inşa etmiş bulunmaktayız.

1928'de, Dr. Mark L. Morris Sr., Edison, New Jersey'de Hayvanlar için Raritan Hastanesi'ni kurdu. O yıllarda, bu hastane ABD'deki iki küçük hayvan hastanesinden biriydi. 1939'da Dr. Morris beslenme yönetiminin hayvan dostlarımızın sağlığı üzerinde olumlu bir etkisi olduğuna inanıyordu.

Evcil hayvanların sağlıklı yaşamalarını sağlamak için bilimsel teknikleri şefkatle onlara sunuyoruz. İşte bu yüzden Hill's'in kedi ve köpeklere olan davranışları sorumlu, şefkatli ve insancadır. Hill's tarafından yürütülen ve desteklenen tüm bilimsel çalışmalar, ister Hill's Pet Nutrition Center, ister evcil hayvan sahiplerinin evleri ister veterinerlik fakültelerinde gerçekleşsin, katı Hill's iş ve etik prensiplerine uygun olarak hayata geçirilmektedir:
Gözleri görmeyen genç bir adam, Morris Frank, 1930ların sonunda, Seeing Eye köpekleri için rehber köpeği Buddy ile birlikte ülkeyi dolaşıyordu. Ancak, bir Alman kurdu olan Buddy, böbrek yetmezliğinden muzdaripti ve Bay Frank Dr. Morris'ten yardım istedi. Dr. Morris hastalığın kötü beslenmenin sonucu olduğuna inanıyordu ve Buddy'ye yardımcı olmak için yeni bir evcil hayvan maması geliştirmeye başladı. Eşi Louise Morris ile birlikte mutfağa giren Dr. Morris köpek mamasını formüle etti. Louise ve diğer üç kadın Morris ailesinin bodrum katında mamayı imal etmeye ve bunları Ball kavanozlarında saklamaya devam ettiler. Raritan Ration B, Hill's Prescription Diet k/d Canine mamanın öncüsüydü ve böbrek sorunları ve yetmezliği yaşayan köpekler için geliştirildi.

Hill's yalnızca evcil hayvanın sağlık ve sıhhatini geliştirebileceğine dair inanç duyduğu alanlarda beslenme çalışmalarını yürütür. Bu nedenle de bu çalışmalar genellikle çığır açan beslenme teknolojileri ile sonuçlanıp, evcil hayvanların yaşam kalitesini arttırmaktadır.
Dr. Morris'in oğlu, Dr. Mark Morris Jr., sonraki birkaç on yıl boyunca Hill's Pet Nutrition'ın büyümesine yardımcı olmayı sürdürdü. Dr. Morris Jr. araştırmalar için kullanılacak tutarlı, yüksek kaliteli evcil hayvan mamasına olan talebi fark etti. Sonuç olarak, sağlıklı evcil hayvanlar için bir mama geliştirdi. 1968'de, mama hattı veterinerler ve evcil hayvan profesyonelleri tarafından Hill's Science Dieti olarak üretildi. Hat genişlemeye devam etti ve bugün sağlıklı evcil hayvanların ömürlerinin birçok aşaması ve özel ihtiyaçları için formüle edilen 50'den fazla evcil hayvan mamasını içeriyor.

Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen testleri azaltmanın yollarını arıyoruz. Bu nedenle beslenme çalışmalarımızı azımsanmayacak ölçüde evcil hayvan sahiplerinin evlerine taşıdık. Bununla birlikte, veteriner hekimlerimiz ve beslenme uzmanlarımız evcil hayvan sistemlerini simüle eden yöntemler de geliştirmektedir. Örneğin, yiyeceğin besinsel profili profiline dayanarak, hayvan testleri olmadan kedi veya köpeklerin idrar pH'ını kesin olarak öngören bir matematik formülünü geliştirdik ve yayınladık.
1976'da, Colgate-Palmolive Şirketi Hill's Pet Nutrition'ı satın aldı. Bugün Hill's evcil hayvan maması ürünleri dünya çapında 86 ülkeye ulaşıyor. Şirket cirosu 1999'da 1 milyar dolara ulaştı ve her yıl büyümeye devam ediyor. Dünyanın her yerindeki veterinerler Hill's ürünlerini diğer herhangi bir evcil hayvan mamasından daha fazla tavsiye ediyor ve kendi evcil hayvanlarını da onunla besliyor. Bugün, Hill's ürün skalası 60'dan fazla Prescription Diet evcil hayvan maması ve 50'den fazla Science plan evcil hayvan maması içeriyor.

Evcil hayvan sahiplerini terapötik mamaların güvenli ve etkili olduğu konusunda ikna etmek için, doğal yollarla hastalanmış evcil hayvanların kullanıldığı çalışmaları destekliyoruz. Hastalık koşulları oluşturmak veya onları simüle etmek için cerrahi veya cerrahi olmayan yöntemlerin kullanıldığı çalışmalara katılmıyoruz.
Topeka Kansas'taki Hill's Evcil Hayvan Beslenme Merkezi'nde, geniş bir veteriner hekim, kurul sertifikalı beslenme uzmanları, dahiliye uzmanlarından oluşan bir ekip, evcil hayvan dostlarımız ile birlikte besleyici ve lezzetli evcil hayvan mamaları geliştirmek için çalışıyor. Her bir evcil hayvan dostumuzun kendisine temiz, geniş yaşam alanları, egzersiz alanları ve diğer insan ve hayvan dostlarının yakınlığını sunan bir ekibi var. Dünya çapındaki tesis aynı zamanda Amerikan Hayvan Hastanesi Birliği (AAHA) tarafından sertifikalandırılan tam donanımlı bir veterinerlik hastanesine ev sahipliği yapıyor. Yani hastane günümüzün küçük hayvan hastanelerinin en yüksek standartlarına sahip.

Hill's Pet Nutrition Center veya Hill's tarafından desteklenen herhangi bir araştırma merkezi, evcil hayvan bakımına yönelik tüm endüstriyel mevzuat standartlarını karşılamalı veya geçmelidir. Hill's, araştırma merkezlerinde yapılan tüm çalışmalarda, evcil hayvanların sosyal olarak zengin bir ortamda, egzersiz yapabileceği, şefkatle bakılacağı bir bakım ortamı sağlamak için evcil hayvan avukatları belirler ve onları finanse eder.
21. yüzyılda da, insanlarla evcil hayvanları arasındaki ilişkiyi güçlendirme ve uzatma taahhüdümüz devam ediyor. Ürün hatlarımızı uluslar arası çapta genişletiyor, en gelişmiş tesislerimizi genişletiyor ve evcil hayvanınızı sağlıklı ve mutlu kılmak için yeni programlar geliştiriyoruz.

Sağlıklı beslenme ve evcil hayvan bakımı ile ilgili bilgilerini geliştirmek ve kedi ve köpeklerin yer aldığı çalışmaların gereksiz tekrarlanmasını önlemeye yardımcı olmak için, yaptığımız çalışmaların sonuçlarını yayınlarız.

Hill's yalnızca halka açık, önceden yayınlanmış veya Küresel Hayvan Sağlığı Politikası kapsamında yürütülen evcil hayvan araştırmalarından elde edilen verileri kullanır.

Hill's Pet Nutrition Zaman Tüneli

Yıllar içinde Hills'e bakış\!

1939

Morris Frank bir öğlen yemeğinde Dr. Morris Sr. İle buluşup ondan rehber köpeği Buddy’yi muayene etmesini istedi. Dr. Morris böbrek yetmezliği tanısı koydu. Kendi geliştirdiği bir mamanın Buddy'ye yardımcı olabileceğini düşünerek ve Mr. Frank'i eve Raritan Ration B ile gönderdi. Bu mama Prescription Diet k/d Canine mamanın öncüsü oldu ve böbrek yetmezliği ve yetersizliği olan köpeklere yardımcı olmak için geliştirildi. Dr. Morris Raritan Ration B'yi cam kavanozlarda konserveledi.

1948

Dr. Mark Morris, daha önce Raritan Ration C olarak bilinen, önceki Raritan Ration B ve Canine k/d yi konservelemek için Hill Paketleme Şirketi’nden Burton Hill ile birlikte çalışıyor. Dr. Morris küçük hayvanlar için daha sonra Morris Hayvan Vakfı – hayvanların bir numara olduğunu, refahlarının ve sağlıklarının, temel odak noktası olduğu- olarak bilinecek bir yardımseverlik kuruluşunu kuruyor.

1949

Prescription Diet i/d köpeklerdeki gastroentestinal bozukluklar için geliştirildi. Prescription Diet r/d köpeklerdeki obezite için geliştirildi.

1958

Hill Paketleme Şirketi, Kansas, Güney Carolina, Güney Dakota, Ohio, Arkansas, Massachusetts ve Washington'da tesisler kuruyor.

1960

Dr. Morris Sr. Amerikan Veteriner Hekimler Birliği (AVMA) başkanı oluyor.

1962

Burton Hill ölür; Richard L. Davis Hill's Pet Nutrition başkanı olarak onun yerini alır.

1964

Prescription Diet h/d kalp yetmezliği ve kalp hastalığı olan evcil hayvanlar için geliştirildi.

1965

Prescription Diet d/d belirli mama alerjileriyle bağlantılı deri rahatsızlıkları olan evcil hayvanlar için geliştirildi.

1966

Richard L. Davis ölür; Don F. Hogue Hill's Pet Nutrition başkanı olarak onun yerini alır.

1968

Riviana Foods Hill's Pet Nutrition ve formüllerini satın alır, yeni evcil hayvan maması formülleri geliştirmesi için Mark Morris Associates ile sözleşme yapar.

1968

Dr. Mark Morris Jr., sağlıklı evcil hayvanlar için Science Diet evcil hayvan mamaları serisini yaratır. İlk Science Diet™ evcil hayvan maması olan Adult Maintenance piyasaya sürülür.

1971

Prescription Diet c/d alt idrar yolu hastalığı olan kediler için geliştirildi.

1976

Colgate-Palmolive Şirketi Riviana Foods'u satın alır.

1977

Prescription Diet u/d kalsiyum oksalat, urat ve sistin bağlı köpek idrar yolu hastalığı için geliştirildi.

1979

Science Diet Senior, yaşlı bakımı için geliştirildi.

1981

Bob Wheeler Hill's Pet Nutrition başkanı oluyor. Prescription Diet s/d strüvit taşlarının çözünmesine bağlı köpek idrar yolu hastalığı için geliştirildi. Çığır açan yeni ürün aslında köpeklerdeki belirli idrar torbası taşlarının çözülmesine yardımcı olabiliyordu.

1983

Dr. Morris Jr’ın yazarları arasında olduğu, köpekler ve kediler için dünya çapında esas ders kitabı haline gelen ve dünyanın her yerindeki veterinerlik fakültelerinde kullanılan Küçük Hayvan Klinik Beslenme ders kitabının ilk baskısı.

1987

Prescription Diet w/d kilo kontrolü ihtiyacı duyan ve lif duyarlı hastalıkları ve sindirim sorunları olan evcil hayvanlar için geliştirildi.

1992

Prescription Diet a/d beslenme yardımı ve iyileştirme için geliştirildi.

1993

Dr. Mark Morris Sr. 92 yaşında vefat etti.

1994

Prescription Diet t/d ağız bakımı için geliştirildi.

1996

Science Diet Large Breed Growth yavru köpek formülü geliştirildi.

1998

Prescription Diet n/d kanser tedavisi gören köpeklerin hayatta kalım süresini uzattığı ve hayat kalitelerini iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmış tek terapötik evcil hayvan maması olarak geliştirildi.

1999

Hill's Pet Nutrition 1 milyar dolarlık bir şirket haline geldi. Science Diet Hairball Control geliştirildi.

2000

Prescription Diet z/d gıda alerjisi olan evcil hayvanlar için geliştirildi. Science Diet™ Sensitive Skin ve Sensitive Stomach geliştirildi.

2000

Prescription Diet b/d yaşlı köpeklerin beyin yaşlanması işaretleriyle mücadele etmesine ve öğrenme yeteneğini iyileştirmesine yardımcı olacak bir antioksidan karışımı ile geliştirildi.

2002

Hill's Science Diet Barınak Beslenme Ortaklığı kuruldu.

2003

Prescription Diet m/d kilo kaybı ihtiyacı ve diyabeti olan kediler için geliştirildi. Science Diet™ Advanced Protection piyasadaki herhangi bir evcil hayvan mamasının sahip olduğu en yüksek antioksidan düzeyine sahip sıradışı bir evcil hayvan maması hattı olarak piyasaya sunuldu.

2005

Prescription Diet j/d hareketlilik sorunları olan köpekler için geliştirildi. Ev kedileri için Science Diet™ Indoor Cat piyasaya sunuldu.

2007

Dr. Mark Morris Jr. vefat etti. Prescription Diet c/d Multicare Feline alt idrar yolu hastalığı olan kediler için geliştirildi

Dr. Mark Morris Sr.

Dr. Mark Morris Sr.

1901'de doğan, Dr. Morris Hill's Pet Nutrition'ın kurucusudur. Klinik beslenme alanında vizyon sahibi birisi olarak, beslenmenin belirli hastalıkları olan evcil hayvanlara yardımcı olmak için kullanılabileceğine inanıyordu. Veterinerlik çalışmalarının büyük oranda çiftlik hayvanları etrafında dolaştığı bir dönemde, Edison, New Jersey'de 1928'de Raritan Hayvan Hastanesi'ni açarak evcil hayvan dostlarımız ve sahiplerine bakım sağladı. Bu ABD'de sadece evcil hayvanlar için açılmış olan ikinci hastaneydi.

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

Dr. Morris'in evcil hayvanların hastalıklarının tedavisi için yeni fikirleri vardı. Evcil hayvanlardaki hastalıkları tanımak için teknikler geliştirmek üzere Rutgerz Üniversitesi biyokimya bölümünden Dr. Jim Allison ile birlikte çalıştı. Fikirleri yeniydi ve her zaman kabul görmedi, ancak Dr. Morris kısa sürede kendisinin evcil hayvan maması alanındaki uzmanlığını kanıtladı.

Evcil hayvan mamalarını konservelemek için Topeka, Kansas'taki Hill Paketleme Şirketi ile birleştikten sonra Dr. Morris evcil hayvanlar için bir dernek kurdu. Morris Hayvan Vakfı, evcil hayvan araştırmaları, yaban hayatı araştırmaları ve veterinerlik öğrencileri için burs finansmanına fon sağlamayı sürdürüyor. Vakıf bugün kurulduğu 1948 yılından bu yana 50 milyon dolara yaklaşan fonlarıyla dünyanın evcil hayvanlar ve yaban hayatı sağlığı çalışmaları için çalışan en büyük kar gözetmeyen kuruluşu.

Science Diet bags

Dr. Morris hayatı boyunca evcil hayvan alanında aktif oldu. Amerikan Hayvan Hastanesi Birliği'nin (AAHA) ilk başkanı ve Amerikan Veteriner Hekimler Birliği'nin (AVMA) başkanı oldu. Ayrıca evcil hayvan mamaları için beslenme standartları oluşturan bir komiteye başkanlık etti ve bu çalışmalar daha sonra bugün Amerikan Beslenme Kontrol Memurları Birliği (AAFCO) birliği tarafından kullanılan standartların temelini oluşturdu.

Dr. Morris, 1993'te 92 yaşında ölmüştür.

Dr. Mark Morris Jr.

Dr. Mark Morris Jr.

Hill's Pet Nutrition'ın kurucusu Dr. Mark Morris Sr.'in oğlu olan Dr. Mark Morris Jr., babasının evcil hayvan beslenmesi alanında başlattığı mirası sürdürdü.

Annesinin ve babasının Prescription Diet evcil hayvan mamalarını ürettiği bir evde büyüyen Mark Morris Jr., babasının evcil hayvan beslenmesi alanında ömür boyu yürüttüğü çalışmayı sürdürmeye karar verdi. Dr. Morris Jr. araştırmalar için kullanılacak tutarlı, yüksek kaliteli evcil hayvan mamasına olan talebi fark etti. O zamanlar, evcil hayvan mamaları sıkı düzenlemelere tabi değildi, bu nedenle araştırmacı bilim adamları çalışmalarının saygınlığını korumada güçlüklerle karşılaşıyordu.

Science Diet canned formula

Sonuç olarak, Dr. Morris Jr., sağlıklı evcil hayvanlar için bir mama geliştirdi. 1968'de, mama hattı veteriner hekimler ve evcil hayvan profesyonelleri tarafından Hill's Science Plan markasıyla üretildi. Ürün hattı genişlemeye devam etti. Bugün Hill's ürün skalası sağlıklı evcil hayvanların ömürlerinin birçok aşaması ve özel ihtiyaçları için formüle edilen 50'den fazla Science Diet marka evcil hayvan mamasını ve 60'dan Prescription Diet™ fazla marka evcil hayvan mamasını içeriyor.

Small Animal Clinic Nutrition books

Dr. Morris Jr., sağlıklı evcil hayvan beslenmesinin babası sayılır ayrıca hayvanat bahçesindeki hayvanları beslemek için hazırlanan mamalar için standartlar geliştirmek için de çalışmıştır. Amerikan Veterinerlik Beslenme Koleji (ACVN) kurucu üyelerinden biridir ve hastalıklarla ilgili beslenme yönetimi konusunda sayısız yayın kaleme almış, dünyanın her yerinde pratisyen veteriner hekimlere, veterinerlik öğrencilerine ve evcil hayvan dostlarımızın sahiplerine dersler vermiştir. Dr. Morris Jr., "Small Animal Clinical Nutrition," isimli, evcil hayvan beslenmesi alanındaki en bilinen kitabın ve konuyla ilgili olarak dünyanın en yaygın biçimde kullanılan kaynağının da yazarlarından biridir.

Dr. Morris Jr., 14 Ocak 2007'de 72 yaşında ölmüştür.

Hill's Hayvan Refahı Taahhüdü

Hill’s Pet Nutrition ile beslenen tüm evcil hayvanlar, sevgi, güven ve eğlence dolu, temiz bir ortamda yaşayacaktır. Bizlerin besin teknolojisi geliştirirken tek amacımız, kedi ve köpeklerin daha uzun ve sağlıklı yaşayabilmesini sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda hayvanlara karşı olumsuz müdahale içermeyen yalnızca insancıl araştırma yöntemleri kullanırız. Evcil hayvan beslenmesinde geliştirdiğimiz yenilikler, mama sektöründe eşsizdir ve bizler, markamızı ve itibarımızı her zaman en yüksek etik standartları uygulamak üzerine inşa etmiş bulunmaktayız.

Evcil hayvanların sağlıklı yaşamalarını sağlamak için bilimsel teknikleri şefkatle onlara sunuyoruz. İşte bu yüzden Hill's 'in kedi ve köpeklere olan davranışları sorumlu, şefkatli ve insancadır. Hill's tarafından yürütülen ve desteklenen tüm bilimsel çalışmalar, ister Hill's Pet Nutrition Center, ister evcil hayvan sahiplerinin evleri isterse de veterinerlik fakültelerinde gerçekleşsin, katı Hill's iş ve etik prensiplerine uygun olarak hayata geçirilmektedir.

  • Hill's evcil hayvan sağlığını tehlikeye atacak çalışmalarda bulunmaz. Hill's tarafından desteklenen tüm çalışmalar hayvan sağlığını korumak ve geliştirmek için hayata geçirilmektedir. Kedi veya köpeklerde ötenazi gerektiren herhangi bir çalışma yapılmamaktadır.
  • Yapılan bilimsel çalışmalarda araştırma konusu olan besinin, evcil hayvanın vücudunda nasıl emildiği, dağıldığı, saklandığı ve serbest bırakıldığına dair yapılan tüm çalışmalar aynen insana yönelik gerçekleştirilen bilimsel beslenme çalışmalarında olduğu gibi planlanmaktadır. Hill's™ kedi ve köpeklere acı ya da zarar verecek hiçbir çalışma yapmaz veya bu şekilde gerçekleştirilen hiçbir çalışmaya destek vermez. Bu durum, insana acı veren bir şeyin evcil hayvana da acı vereceği düşüncesini benimsemekten kaynaklanmaktadır.
  • Yalnızca evcil hayvanın sağlık ve sıhhatini geliştirebileceğine dair inanç duyduğu alanlarda beslenme çalışmaları yürütüyoruz. Bu nedenle de bu çalışmalar genellikle çığır açan beslenme teknolojileri ile sonuçlanıp, evcil hayvanların yaşam kalitesini arttırmaktadır.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen testleri azaltmanın yollarını arıyoruz. Bu nedenle beslenme çalışmalarımızı azımsanmayacak ölçüde evcil hayvan sahiplerinin evlerine taşıdık. Bununla birlikte, veteriner hekimlerimiz ve beslenme uzmanlarımız evcil hayvan sistemlerini simüle eden yöntemler de geliştirmektedir. Örneğin, yiyeceğin besinsel profiline dayanarak, hayvan testleri olmadan kedi veya köpeklerin idrar pH'ını kesin olarak öngören bir matematik formülünü geliştirdik ve yayınladık.
  • Evcil hayvan sahiplerini terapötik mamaların güvenli ve etkili olduğu konusunda ikna etmek için, doğal yollarla hastalanmış evcil hayvanların kullanıldığı çalışmaları destekliyoruz. Hastalık koşulları oluşturmak veya onları simüle etmek için cerrahi veya cerrahi olmayan yöntemlerin kullanıldığı çalışmalara katılmıyoruz.
  • Hill’s Pet Nutrition Center veya Hill’s tarafından desteklenen herhangi bir araştırma merkezi, evcil hayvan bakımına yönelik tüm endüstriyel mevzuat standartlarını karşılamalı veya bu standartların üzerinde olmalıdır. Hill's, araştırma merkezlerinde yapılan tüm çalışmalarda, evcil hayvanların sosyal olarak zengin bir ortamda egzersiz yapabileceği şefkatli bir bakım ortamı sağlamak için " evcil hayvan avukatları" belirler ve onları finanse eder.
  • Sağlıklı beslenme ve evcil hayvan bakımı ile ilgili bilgilerini geliştirmek ve kedi ve köpeklerin yer aldığı çalışmaların gereksiz tekrarlanmasını önlemeye yardımcı olmak için, yaptığımız çalışmaların sonuçlarını yayınlarız.
  • Hill's yalnızca halka açık, önceden yayınlanmış veya Küresel Hayvan Sağlığı Politikası kapsamında yürütülen evcil hayvan araştırmalarından elde edilen verileri kullanır.

Misyonumuz dünyadaki en iyi evcil hayvan beslenmesini sağlayarak insanlarla evcil hayvanları arasındaki özel ilişkiyi zenginleştirmek ve uzatmaya yardımcı olmaktır. Evcil hayvanlarla ilgili taahhüdümüz topluluğumuzda derin köklere sahiptir. Hill’s™ Food Shelter & Love Programımız her gün 7000'in üzerindeki evsiz evcil hayvanı besleyerek misyon beyanımızı hayata geçirme imkanı yaratıyor. Hill’s 2007'den bu yana, 200.000'i aşkın sahiplendirme sağladı …. ve bu sayı artmaya devam ediyor. Evcil hayvanlarla insanları bir araya getiren bu programın parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Hill’s Görme Engelliler İçin İrlanda rehber Köpekleriyle Birlikte "Yürüyüşe Gidiyor"

CORK, İrlanda (27 Mayıs 2015) – Hill's Pet Nutrition yüksek kaliteli evcil hayvan maması yardımı sağlamak ve köpeklerle birlikte yürüyenler için çeşitli fon toplama olaylarıyla fon toplamak için İrlanda Görme Engelliler İçin rehber Köpekleri ile yeni ortaklığını duyurmaktan mutludur.

Lucky Henley Veteriner Hemşiresi Başarısını Eve Getiriyor

Şanslı veteriner hemşire Lisa Reading’in yeni Fiat 500 marka aracıyla birlikte gelişine tanıklık etmek için Henley-on-Thames’deki Veterinerlik Merkezi’nin dışında heyecanlı bir grup personel, müşteri ve hasta toplandı.

Veteriner hekimler ücretsiz CPD içeren Miami setine katılmak için hazırlanıyor!

Miami'de yapılan çok önemli bir uluslararası CPD etkinliği İngiltere ve İrlanda'daki veteriner hekim ve teknikerlere açıldı.

NI Veteriner Teknikerleri Ödülleri Kuzey'deki hemşireliğin kalitesi için vitrin oldu

Glen Burnie, Md.’de yaşayan dişi bir Pomeranian köpekten alınan ve Dr. Lisa Stone ve Soutgate’teki Hayvan Hastanesi ekibi tarafından gönderilen bir strüvit kalsiyum fosfat karbonat taşı Minnesota Üniversitesi’ndeki Minnesota Ürolit Merkezi (MUC) 'nin 750.000. ürolitini oldu.