Skip to Main Content

Hill’s koronavirüs salgını ile nasıl başa çıkıyor ve iş devamlılığını sağlıyor.

 

Dünya şu anda benzeri görülmemiş bir dönemden geçiyor. Çalışma dinamiklerinde meydana gelen değişiklikler olsa da, bunlara alışmanın etkili yolları var. Mesleğinde öngörülemeyen durumlarla başa çıkma konusunda uzman kişilerden bilgi ve tavsiye almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

Virüsün, evcil hayvanlara bulaşma riski var mı?

Birçok evcil hayvan sahibi, COVID-19’un evcil hayvanlarına bulaşma riski ihtimalinin olup olmadığı hakkında endişeliler. Şu anda, evcil hayvanların (kedi ve köpek), mamaların veya mama paketlerinin enfeksiyon kaynağı olduğuna dair bir kanıt bulunmamaktadır. Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği'nin (WSAVA) COVID-19 ve evcil hayvanlar için ne anlama geldiği ile ilgili bazı yaklaşımları.

 

Daha fazlasını öğrenin

COVID-19 salgını sırasında evcil hayvanlar ile ilgilenen veteriner hekimler için tavsiyeler

Sosyal mesafenin çok önemli olduğu bu durum karşısında, evcil hayvanlar ile ilgilenen Veteriner hekimler hala hasta sahipleriyle bir araya gelmek durumunda kalıyorlar. Avrupa Evcil Hayvan Veteriner Hekimler Derneği Federasyonu veya FECAVA, bu durumu en güvenli şekilde yönetebilmeniz için tavsiyelerde bulunuyor.

 

Daha fazlasını öğrenin

Gün ve gün güvenli çalışma ortamı

İş Sağlığı ve Güvenliği İdaresi (OSHA), çalışan kişiler için güvenlik standartlarını yayınladı. Sanitasyon ve koruyucu donanım yönetimi de dahil olmak üzere kriz sırasında iş yerinizi güvende tutmanın yolları.

 

Daha fazlasını öğrenin

Hill's tarafından alınan önlemler

Hill's, koronavirüsün yayılma riskini azaltmak için aktif olarak tüm çalışanların evden çalışmalarını ve dijital iletişim araçlarıyla bağlantı kurmalarını savunuyor.

 

Bu sürecin, üretim, sipariş verme ve alma veya nakliye işlemleri üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi olmamıştır ve bu süre zarfında size sürekli ürün sağlamayı taahhüt ediyoruz.

 

Mevcut kriz durumunda, işinizde meydana gelen beklenmedik durumlarla başa çıkabilmeniz konusunda size yardımcı olabilecek bir dizi online eğitim düzenliyoruz. Alanında uzman kişiler ve dünyaca ünlü konuşmacılar, öngörülemeyen durumlar hakkında fikirlerini ve tavsiyelerini paylaşıyor.

 

Dr. Nienke Edneburg’un sunumuyla Zor Zamanlarda Stress Yönetimi, PhD Klinik Psikolog, Utrecht, Hollanda

8 Nisan 15:30 Türkiye Saati ile

 

Stress hakkında genel kısa bir bilgilendirmeden sonra, Dr. Endenburg bizimle çalışanlarımızın ve kendimizin stress yönetimi ile ilgili bir dizi pratik tavsiyeler verecek.

 

Online Eğitime kayıt olunuz

 

Tim Puddle'ın sunumuyla Akut Paradigma Değişimlerini Nasıl Yönetmeliyiz, Think Smart Unlimited firmasında Yönetici Direktör, Birleşik Krallık

15 Nisan 16:00 Türkiye Saati ile

 

Paradigma hakkında kısa bir tanımlama sonrası Tim Puddle, değişimi kliniğiz, kendiniz, ekibiniz, müşterileriniz ve evcil hayvanları için kliniğinizde nasıl kullanabileceğiniz ve yönetebileceğiniz hakkında pratik tavsiyeler verecek.

 

Online Eğitime kayıt yapın

 

Gerogry Santaner'ın (DVM) sunumu ile Dijital İletişim Araçlarının Kliniğizdeki Müşteri Yoğunluğuna Etkisi, VetoNetwork'un CEO'su ve Anicoon Veterinaires'in Yardımcı Ortağı, Fransa.

22 Nisan 16:00 Türkiye Saati ile

 

Kriz yönetimi ve dijital iletişim hakkında kısa bir girişten sonra Gregory Santaner dijital platformları hem kendiniz ve ekibiniz hem de müşterileriniz için nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi ve tavsiyeler verecek.

 

Online Eğitime kayıt yapın

Kaliteye olan bağlılığımız aynı şekilde devam diyor

Biz bilim, şeffaflık ve sorumluluk merkezli bir evcil hayvan maması üreten şirketiz. Bu içinde bulunduğumuz sürecin gidişatı belirsiz olsa da, evcil hayvanınızın çıkarlarını göz önünde bulundurarak tutarlı ve güvenilir bir beslenme sağlamaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Bilim hepimizi bir adım öne taşır

 

Müşteri hizmetlerimiz beslenme ile ilgili herhangi bir sorunuzu cevaplamak veya bu dönemler için yararlanabileceğiniz kaynaklar hakkında yardımcı olabilmek için hazırlar.