Skip to Main Content
son evcil hayvan obezite logosu

EVCİL HAYVANLARDA OBEZİTEYE BİRLİKTE ÇALIŞARAK
SON VEREBİLİRİZ

Hill’s Ufuk

Aşırı kilolu evcil hayvan sahiplerinin %90'ı bu durumun farkında değil

Bir salgın boyutuna ulaşan evcil hayvan obezitesine son vermek için dikkat etmeniz şart. Hill's, evcil hayvan sahiplerinin sorunun farkına varması ve sizi ziyarete gelmesi için kendini bu konuda farkındalık yaratmaya adamış durumda.

daha kolay görüşmeler simgesi

Kilo verme konusundaki konuşmayı olumlu bir dille yapın

Evcil hayvan sahiplerine bu konuda yalnız olmadıklarını ve evcil hayvanlarının sağlıklı bir kiloya ulaşmasına yardımcı olmaya mamalarını değiştirerek başlayabileceklerini söyleyin.

Vücut Yağ İndeksi

Aşırı kilolu veya obez olmakla ilişkili riskleri göstermek için evcil hayvanın Vücut Yağ İndeks puanını ölçün.

Hızlı tavsiye portalı

Evcil hayvan sahiplerini değişiklik yapmasının basit olduğuna ikna edin ve Hızlı tavsiye portalı ile bir beslenme planı oluşturun.

Hill’s kilo yönetim portföyü

Hill’s, en son teknolojiyi kullandığı araştırmaları sayesinde evcil hayvan metabolizmasıyla uyumlu çalışarak onların daha verimli bir şekilde yağ yakmalarını sağlayan mamalar geliştirdi.

kalp parçaları simgesi

Aşkla besleyin ve kilo vermesini sağlayın.

Evcil hayvan sahiplerinin, ekstra ödül mamaları ve insan yiyeceklerinin zamanla aşırı kilo alımına neden olabileceğini anlamalarına yardımcı olun. Evcil hayvan obezitesi hakkında farkındalık yaratmak için bu öyküleri kliniğinizin sosyal medya kanallarında yayınlayın.

Bu kısa filmleri paylaşın ve farkındalık yaratmaya yardımcı olun

Etkisi kanıtlanmış kilo verdirici beslenme

Hill's, on yılı aşkın bir süredir yaptığı araştırmalarla vücudun fazla yağı yakma yeteneğini harekete geçiren özel bir lif karışımı geliştirdi.

  • Metabolic Köpek Maması

    <p> ·         Aç kalmadan kilo kaybı - köpeklerin % 96'sı 2 ayda, ev ortamında kilo kaybı programını tamamlamıştır.</p><p> ·         Kusursuz şekilde ölçülmüş mama miktarlarına olan ihtiyacı azaltır</p><p> ·         Kilo kaybı programını takiben tekrar kilo alımını engellediği klinik olarak kanıtlanmıştır </p><p><b>Köpeğiniz için en iyi olana dair bilgi ve danışmanlık alabilmek adına veteriner hekiminiz ile iletişime geçiniz. </b></p>
    Daha Fazlasını Öğrenin »
  • Metabolic Kedi Maması

    <p>·        Aç kalmadan kilo kaybı - kedilerin % 81'i 2 ayda, ev ortamında kilo kaybetmiş, % 89'u kilo kaybı programını tamamlamıştır. </p><p> ·        Kusursuz şekilde ölçülmüş mama miktarlarına olan ihtiyacı azaltır</p><p></p><p> ·        Kilo kaybı programını takiben tekrar kilo alımını engellediği klinik olarak kanıtlanmıştır </p> <p><b>Kediniz için en iyi olana dair bilgi ve danışmanlık alabilmek adına veteriner hekiminiz ile iletişime geçiniz. </b> </p>
    Daha Fazlasını Öğrenin »